mgr Michał Massalski

Świadczę kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Michał Massalski

O mnie

image
Michał Massalski

O mnie

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. W latach 2007-2011 odbyłem i ukończyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. W 2011 roku pozytywnie złożyłem egzamin radcowski i od tej daty świadczę pomoc prawną na stanowisku samodzielnego radcy prawnego.

Specjalizuję się w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego – gospodarczego (w tym windykacji należności). Od ponad 10 lat biorę udział w stałej obsłudze prawnej spółek świadczących usługi na rynku transportu, spedycji i logistyki. Świadczę pomoc prawną również w sprawach dotyczących prawa spadkowego, prawa pracy i prawa spółek handlowych.

W pracy zawodowej stawiam na solidność i zaufanie, staram się zapewnić Klientowi należytą i profesjonalną obsługę prawną oczekując przy tym wynagrodzenia na rozsądnym poziomie.

Każda zlecona Kancelarii przez naszą Firmę sprawa windykacyjna prowadzona jest w pełni profesjonalnie i skutecznie. Polecam.

Urszula Ramczewska, Prezes Zarządu COMPENDIUM FINANSE Sp. z o.o. w Bielsku-Białej

Stała współpraca z mec. Massalskim w zakresie obsługi prawnej Spółki układa się wzorcowo, z korzyścią dla obu stron.

Paweł Karcz, Prezes Zarządu RedConst Sp. w o.o. w Wodzisławiu Śląskim

Mec. Massalski świadczy obsługę Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Cieszynie (a poprzednio w Chybiu) w pełni profesjonalnie, w sposób zaangażowany i zgodnie z oczekiwaniami Klientów, z uwzględnieniem specyfiki nieodpłatnego poradnictwa prawnego

Igor Bocheński, adwokat, Prezes Zarządu STOWARZYSZENIA NA RZECZ INTEGRACJI TRIANON PL w Cieszynie